Vítáme vás na Hitra.cz, jsme výrobci nábytku a doplňků z přírodních materiálů

Léto ještě nekončí...

Léto ještě nekončí, ale…

Krásná podzimní rána vás zvou ke snídaním na zahradě. Zahalená v dece v chladném ránu si u šálku kávy přemýšlím, jak uskladnit ratanový a teakový nábytek na zimu.

Ratanový nábytek stále ještě krášlí naše zahrady, ale na zimní měsíce je dobré uskladnit jej v suchu. Pokud máte krytou terasu, stačí vám dokonale ratan zakrýt velkým obalem. Mnohá ratanová i teaková křesílka se dají dobře štosovat do sebe a nezaberou v zahradním domku moc místa.

Ošetření nechte na jaro…

Osprchovat od prachu můžete právě v jarních měsících, polštářky, které jsou na zip stačí vyprat nebo nechat vyčistit v čistírně(zejména pak velké potahy jsou jednodušší dát do čistírny). Pokud máte teakový nábytek, tak teakový olej je ke koupi v jakémkoliv hobby marketu, nebo i v menších prodejnách typu barvy laky. Natřením dřevo získá opět svojí svěžest a potěší kresbou dřeva. Drobné oděrky po natření nejsou tolik viditelné.

Vaše Hitra

 IMG_3580IMG_3581IMG_3578IMG_3583

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení