Doprava a platba

Vážení zákazníci,

nejvýhodnější kombinace platby a dopravy pro vás je platba online kartou a doprava spedicí Toptrans. Tato kombinace vám zaručí okamžitou expedici vaší objednávky. Do následujícího pracovního dne máte zboží doma při objednání do 14 hod.

Možnosti doručení zboží:

1) Osobní odběr (Hitra s.r.o., U Trati 44, Praha 10)

U Trati 44, Praha 10 Strašnice 100 00 (parkování přímo před prodejnou ZDARMA), pokud zvolíte tuto variantu, je potřeba brát na zřetel, že bez platby za zboží nejsme schopni zboží na výdeji rezervovat více jak 2 pracovní dny. Zvolte prosím tedy takovou možnost platby, aby jste měli zboží rezervované. Zaplacené zboží vám následně uskladníme dle domluvy zdarma. 

2) Spedice (DPD, TOP TRANS)

Jedná se o klasickou sběrnou dopravu, určeno pro všechny typy produktů. Cena za dopravu se počítá podle objemu a váhy zásilky. Tarify spedicí jsou pevně stanoveny. Velmi často dopravy musíme zejména do vzdálenějších destinací dotovat. 

3) Specifická doprava - na míru

Doprava po ČR, která je určená pro zákazníka s nejvyššími nároky na dopravu (čas doručení, domluva datumu dodání, speciální zacházení přepravovaného zboží, individuální nacenění dle objemu a kilometrů) Cena je nastavená orientačně! Doprava pro SK zákazníkovi bude vyčíslena dle tarifů dopravce, uvedenou cenu berte jako orientační, dle objemu a kilometrů se sníží nebo zvýší.

4) Zásilkovna

Doprava obsahuje kvalitní zabalení objednaného zboží a dopravu na vámi zvolené výdejní místo. Jen určitý objem a váha zboží!

Možnosti platby

 

1) ON-LINE platba

Tato služba je zcela zdarma! Nejedná se o běžný převod na účet, ale o platbu kartou online.

2) Převodem

Tato platební služba zahrnuje kurzovní rozdíly a poplatky za převod z EUR účtu na korunový účet. V případě dotazů nás kontaktujte na info@hitra.cz.

3) Hotově

V kamenné prodejně při převzetí.

4) Nákup na splátky - Cofidis

 

Službu doběrečné jsme z důvodu občasného nepřevzetí zásilky od dopravce museli anulovat..