Vítáme vás na Hitra.cz, jsme výrobci nábytku a doplňků z přírodních materiálů

Ratanový nábytek je ozdobou moderního interiéru

 

Ratan. Oblíbený exotický materiál, používaný na výrobu nábytku a doplňků má své mnohaleté fanoušky a mnoho dalších ho stále objevuje. Pevné místo si již i na českém trhu získal. Podle druhu a provedení je vhodný do každého interiéru. Co kus, to originál.

K přednostem ratanu patří pevnost, pružnost a vzdušnost. Materiál na výrobu se získává z lián palmy, která roste a těží se v asijských tropických pralesích. Vyvážení materiálu z Asie do Evropy není tak jednoduché, továrny na výrobu jsou převážně v Indonésii a Malajsii.

Ale ratan není jen jeden...

V naší nabídce nábytku a doplňků se pyšníme ratanem v jeho různých podobách.

Moderní šedý ratan, v barvě nostalgicky šedé s jemným nádechem bílé. Výborně se kombinuje s bílým nebo šedým dřevěným nábytkem. Materiál na výrobu se několik týdnů máčí v kádích s vodou a na konečnou barevnost nemá výrobce vliv.

Stále obdivovaný černý ratan , tzv. krokodýlí hnízdo, je velmi tvrdým materiálem. Barvu má temně černo-zlatou, přirozeně žíhanou.Každá nová dodávka nábytku může mít mírnou barevnou odchylku.

Materiál na výrobu nábytku z banánového listí se získává z kmene stromu banánovníku.Z tvrdých slupek se vyrábí provazy různých průměrů, které se naplétají na ratanové, dřevěné nebo kovové konstrukce.

Tradiční ratan v barvě medu je v poslední době mírně zastíněn novými trendy, ale své příznivce má a jako zástupce přírodních materiálů žije a ani do budoucna ho nebudeme opomíjet. Pracujeme s liánou o různých průměrech i s jednotlivými proutky na výplet.

CL ratan, velmi tvrdý materiál používáme na výrobu košů Giant.

Kde ratan koupíte? 
Pokud hledáte kvalitní nábytek z ratanu, nebo dalších přírodních materiálů, obraťte se na specializované prodejce a neztrácejte čas a peníze nákupem u prodejců všeho druhu. Společnost Hitra je přímým výrobcem a dovozcem z továrny na indonéské Jávě. Na výrobě se podílí a k tomu dováží i mnoho dalších zajímavých doplňků z oblasti Jávy a dalších indonéských ostrovů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení