Vítáme vás na Hitra.cz, jsme výrobci nábytku a doplňků z přírodních materiálů

Venku sněží a jarní novinky budou brzy naskladněny

Venku sněží a mrzne tak, jak už v posledních letech nejsme zvyklí. Vedle radosti ze zasněžených střech ve městech a romantických procházek v přírodě to zřejmě znamená další komplikaci v dodání našeho zboží v poslední fázi dlouhé cesty kontejneru z indonezské Jakarty přes Singapur do Hamburgu a odtud do Prahy. V tomto kontejneru pro vás máme první novinky z naší indonezské továrny na jaro 2021. Podívejte se dnes na pár prvních obrázků a už velmi brzy vše nafotíme a pochlubíme se na našich stránkách.

Naši milí zákazníci, celá covidová era a vše s ní spojené je i pro nás nové. Nákladní zaoceánské lodě jsou vytěžovány méně, plují pomaleji a jakoby vše jede na půl plynu. Informovanost ze strany rejdařů jsou sporé. Děkujeme vám proto za vaší trpělivost a důvěru. Věříme, že i uzavření našeho showroomu zakrátko skončí a na jarní dny se těšíme spolu s vámi už u nás. Vaše Hitra

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení