Vítáme vás na Hitra.cz, jsme výrobci nábytku a doplňků z přírodních materiálů

Ratan a přírodní materiály

Ratan a jiné přírodní materiály pro vás

 

Název ratanový nábytek se objevuje v posledních letech velmi často nejen na stránkách různých medií. Je nám představován v obchodech, zařízení útulných kaváren a restaurací s exotickou atmosférou je jím také často vybaveno.

Přitom za ratan je u nás mnohdy považován bohužel i materiál, který kolem kvalitní suroviny prošel opravdu jen velmi vzdáleně, jak bývá používána příměra na jakousi příbuznost.

Kvalitní přírodní materiál, který je naplétán na kvalitní dřevěnou nebo kovovou konstrukci, kupujte v prodejnách, které se přírodními materiály zabývají a neprodávají nábytek a doplňky, aniž o nich něco ví. Politováníhodné je jednání prodávajícího, který o údržbě a názvu daného přírodního materiálu mnohdy nic neví.

_CFL0144

Dejte si čas a promyslete, projděte si obrázky a navštivte prodejnu. Vyzpovídejte prodejce.

Přírodní materiály jsou osvěžením interieru, dokreslením atmosféry a nenáročným luxusem. Cesta přírodního materiálu k hotovému nábytku je nejen velmi zajímavá, ale stále je každý kus originál, protože je vždy vyráběn ručně.

Pokud chcete nábytek užívat dlouho, stačí mu věnovat minimální údržbu, ratan v interierovém provedení nenechávat na dešti a u prodejce zjistit, který druh je pro vaše účely nejvhodnější.

Sprcha a přirozené oschnutí nábytku je tím nejjednodušším způsobem zbavení se prachu.

 

O údržbě a výběru vhodného materiálu a o kvalitním přírodním materiálu si s vámi rádi popovídáme ve specializované prodejně HITRA, U Trati 44, Praha 10, Strašnice…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení